zamknij Informujemy, iż sklep internetowy www.woodworld.pl wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej w Polityce prywatności sklepu.

Personalizacja drewnianych zegarków i drewnianych much.

Jeśli chcielibyście aby wasz drewniany zegarek lub drewniana mucha były jeszcze bardziej wyjątkowe, to możecie zdecydować się na dodatkową usługę personalizacji. Będzie to niezapomniany dodatek indywidualnej dedykacji, życzeń, inicjałów itp. Grawer jest wykonywany metodą techniki laserowej, co sprawia, że tekst wygląda niezwykle pięknie i jest bardzo trwały.

Grawer może zostać wykonany na zegarku (tył koperty lub na skórzanym pasku) lub muszce (z tyłu lub z przodu). Limit znaków wynosi 50 (ze spacjami).

Niestety grawer wydłuża czas realizacji i wysyłki produktu nawet do 5 dni roboczych. Cena usługi to dodatkowe 30 zł (doliczane do ostatecznej ceny produktu).

Ponieważ wygrawerowane produkty są specjalnie personalizowane dla Ciebie, dlatego nie jesteśmy w stanie zaakceptować ich jako zwrotu lub wymiany. Podlegają on jedynie gwarancji.

Mucha personalizowana - stwórz swoją muchę.

Mucha personalizowana jest produktem wykonanym według specyfikacji klienta, i w związku z tym nie obowiązuje prawo do zwrotu takiej muchy.