Informujemy, iż sklep internetowy www.woodworld.pl wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej w Polityce prywatności sklepu. zamknij


Drewniany Zegarek | Black Navy 3D

329,00 zł

Drewniany zegarek 3D - Black Navy to sportowa elegancja w najlepszym wydaniu. Koperta, tarcza oraz tylny dekielek zostały wydrukowane z jasnego filmanetu drewnianego pochodzącego z recyklingu, a przedni ring z hebanowegoCzarny nylonowy pasek wraz z czarnym sekundnikiem dodają mu sportowego charakteru, a całość razem się idealnie komponuje się kolorystycznie.

loader

Opis
Opis

Technologia druku 3D przez ostatnie lata nabrała rozpędu na niespotykaną do tej pory skalę. Naukowcy oraz inżynierowie z całego świata prześcigają się w konstruowaniu drukarek, które są w stanie wdrażać w życie projekty, które wcześniej były poza zasięgiem designerów. Forma i rodzaj materiału przestały być już ograniczeniem, co pozwoliło projektować skomplikowane kształty i struktury – w tym również zegarki, drewniane zegarki :)

Do druku naszych zegarków, wykorzystujemy technologię FFF, która polega na precyzyjnym układaniu warstw stopionego materiału, w tym przypadku filamentu drewnianego. Korzystamy z holenderskich komponentów najwyższej jakości, dzięki czemu nasze drewniane zegarki 3D są trwałe, a barwy nasycone. Części naszych zegarków drukujemy w trzech rodzajach drewnianego filamnetu:

  • jasny z filamentu na bazie drewna sosnowego
  • brąz z komponentów opartych na drewnie kokosowym
  • czarny na bazie filamentu hebanowego

Nasz drewniany zegarek 3D od WoodWorld.pl to idealna propozycja dla zwolenników nowych technologii, ale także dla wszystkich tych, którzy poszukują w przedmiotach codziennego użytku nieszablonowego podejścia do designu.

Zegarek jest niezwykle lekki i wytrzymały. Koperta zegarka, tarcza, przedni ring oraz tylny dekielek wytworzone zostały całkowicie w technologii druku 3D z komponentów drewnianych, dzięki czemu charakteryzują się wytrzymałością, lekkością i doskonałą precyzją wykonania.

Nasz drewniany zegarek 3D jest wodoodporny na deszcz, zachlapania, wilgoć i krople, jednak nie oznacza to, że można się w nim kąpać. Zegarek wykonany jest z naturalnych komponentów drewnianych, tak więc nurkowanie z nim nie jest najlepszym pomysłem.

Zegarek został wyposażony w jeden z najbardziej popularnych i najdokładniejszych na świecie japońskich mechanizmów kwarcowych - Japanese Quartz Movement.

Wymiary zegarka:
- Drewniana koperta: długość 55mm, szerokość 45mm, grubość 12mm
- Długość z paskiem: 260mm
- Szerokość paska: 20mm
- Waga: tylko 30g

Co zawiera przesyłka?
- Drewniany zegarek 3D
- Kartonowe pudełeczko 
- Wełnę drzewną 
- Broszura informacyjna