Informujemy, iż sklep internetowy www.woodworld.pl wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej w Polityce prywatności sklepu. zamknij

Drewniany Zegarek | Lady in Wood

Niezwykle lekki damski drewniany zegarek. Jego rozmiar jest dopasowany do kobiecego nadgarstka. Koperta i tarcza wykonane zostały z naturalnego drewna, a pasek z miękkiej, brązowej skóry.

Minimalistyczny i nowoczesny kształt, a także monochromatyczna kolorystyka utrzymana w naturalnych, jasnych brązach, sprawiają, że model ten pasuje do większości codziennych stylizacji.

229,00 zł
Nowość
Opis
Opis

Damski drewniany zegarek to prosty i niepowtarzalny design. Skóra naturalna i drewno. Każdy jest wyjątkowy i różni się nieznacznie od pozostałych ze względu na jego naturalny charakter materiałów z którego jest wykonany.

Sercem zegarka jest jeden z najbardziej popularnych i najdokładniejszych na świecie mechanizmów kwarcowych - Japanese Quartz Movement.

Kolory i szczegóły każdego zegarka z drewna na skórzanym pasku mogą się nieznacznie różnić od tego na zdjęciach. Każdy drewniany zegarek jest niepowtarzalny co wynika z jego procesu tworzenia. 
 
Nasz drewniany zegarek powinien być trzymany z dala od wody. Jest wodoodporny na deszcz, zachlapania, wilgoć i krople, jednak nie oznacza to, że można się w nim kąpać. Zegarek wykonany jest z naturalnego drewna, więc nurkowanie z nim nie jest najlepszym pomysłem.

Wymiary zegarka:
- Drewniana koperta: długość 38mm, szerokość 38mm, grubość 11mm 
- Długość z paskiem: 240mm
- Szerokość paska: 20mm
- Waga: tylko 25g

WoodWorld.pl - wymiary zegarka

Co zawiera przesyłka?
- Drewniany zegarek
- Kartonowe pudełeczko 
- Wełnę drzewną 
- Broszura informacyjna

Dostawa i formy płatności
- Proszę zapoznać się z informacjami w zakładce "WIĘCEJ - Informacje o nas"