Informujemy, iż sklep internetowy www.woodworld.pl wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej w Polityce prywatności sklepu. zamknij

Drewniany Zegarek | Red Tom

Drewniany zegarek został zaprojektowany z myślą o tych, którzy lubią łączyć naturalne materiały z pięknem codziennego życia. Charakterystyki dodaje tarcza z cyframi arabskimi.
Jasne drewno klasycznej koperty i tarcza z subtelnym rysunkiem słojów, a także czarny skórzany pasek dają połączenie idealnie nadające się na co dzień, do pracy, na spacer, czy do kina.

229,00 zł
Nowość
Opis
Opis

Męski Drewniany zegarek Red Tom od WoodWorld.pl został zaprojektowany z myślą o tych, którzy lubią łączyć naturalne materiały z pięknem codziennego życia. To prosty i niepowtarzalny design. Skóra naturalna i drewno. Każdy jest wyjątkowy i różni się nieznacznie od pozostałych ze względu na jego naturalny charakter materiałów z którego jest wykonany.

Sercem zegarka jest jeden z najbardziej popularnych i najdokładniejszych na świecie mechanizmów kwarcowych - Japanese Quartz Movement.

Kolory i szczegóły każdego zegarka z drewna na miękkim, skórzanym i regulowanym pasku mogą się nieznacznie różnić od tego na zdjęciach. Każdy drewniany zegarek jest niepowtarzalny co wynika z jego procesu tworzenia.
 
Nasz drewniany zegarek powinien być trzymany z dala od wody. Jest wodoodporny na deszcz, zachlapania, wilgoć i krople, jednak nie oznacza to, że można się w nim kąpać. Zegarek wykonany jest z naturalnego drewna, więc nurkowanie z nim nie jest najlepszym pomysłem.

Wymiary zegarka:
- Drewniana koperta: długość 52mm, szerokość 45mm, grubość 10mm 
- Długość z paskiem: 260mm
- Szerokość paska: 22mm
- Waga: tylko 30g

Co zawiera przesyłka?
- Drewniany zegarek
- Kartonowe pudełeczko 
- Wełnę drzewną 
- Broszura informacyjna

Dostawa i formy płatności
- Proszę zapoznać się z informacjami w zakładce "WIĘCEJ - Informacje o nas"