Informujemy, iż sklep internetowy www.woodworld.pl wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej w Polityce prywatności sklepu. zamknij

Drewniane Zegarki 3D

Drewniane zegarki 3D

Z miłości do drewna i fascynacji najnowszymi technologiami powstała idea stworzenia drewnianych zegarków drukowanych w technologii 3D. Nasza nowa propozycja zegarków to przede wszystkim unikatowe projekty, najwyższej klasy biodegradowalne materiały oraz wysoka precyzja wykonania. Drewniane zegarki 3D marki WoodWorld.pl to idealna propozycja dla każdego miłośnika nowoczesnych rozwiązań ceniących sobie oryginalne podejście do mody i designu.

Pierwsza w Polsce kolekcja drewnianych zegarków 3D

Drewniane zegarki WoodWorld.pl to jedyna w Polsce tak szeroka oferta zegarków wydrukowanych w technologii 3D. Aktualnie posiadamy do wyboru egzemplarze z dwóch kolekcji: Navy oraz Elegant. Części zostały całkowicie wydrukowane z najwyższej jakości drewnianych filamentów i są to: koperta i tarcza zegarka, przedni ring oraz tylny dekielek. Pozostałe elementy zegarka to szkło mineralne oraz mechanizm kwarcowy Citizen. Każda kolekcja drewnianych zegarków 3D dostępna będzie w wariancie ze skórzanym lub nylonowym paskiem.

Wszystkie nasze modele zegarków stanowią doskonałe dopełnienie każdej stylizacji – idealnie pasują do klasycznego i biznesowego looku oraz odzieży typowo casualowych.

Nasze drewniane filamenty

Filamenty z których drukowane są zegarki WoodWorld.pl wyglądają, czują i pachną prawie jak prawdziwe drewno. Są to niepowtarzalne mieszkanki 40% zmielonych cząstek drewna w kombinacji ze zmodyfikowanymi i sprawdzonymi polimerami biodegradowalnymi. Ta niezwykła mieszanka doprowadziła do uzyskania wysokiej jakości i niespotykanego "prostego do druku" włókna drewnianego używanego w naszych zegarkach. Części naszych zegarków wydrukowane są z filamentów drewna:  czarnego na bazie drewna hebanowego, brązowego z komponentów opartych na drewnie kokosowym oraz jasnego włókna pochodzącego z recyklingu. Filament hebanowy to piękne, ciemno brązowe włókno drzewne o bardzo głębokim i klasycznym czarnym brązowawym wyglądzie. Filament  kokosowy jest natomiast idealnym substytutem tradycyjnego tropikalnego drewna liściastego. Drewno z rzeczywistego kokosa jest bardzo odporne na wodę. Ta unikalna cecha sprawia, że ​​włókno kokosowe znacznie mniej wrażliwe na wilgoć niż inne włókna wypełnione drewnem.

 

Wybierz widok: